İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı.

Çanakkale savaşları ve kazanılan zaferler; Türk kurtuluş ve bağımsızlık savaşına maya çalmış; ulusal bilinci ve ulusal ruhu yeniden ateşlemiş ve Türklük, tarihteki şanlı ve seçkin yerini böylece almıştır. İstiklal Savaşımızın temelinde böylesine muhteşem zaferler bulunmasında emeği geçen tüm şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz.


İlçemizde 18 Mart Çanakkale Zaferini ve Şehitlerini Anma Progmamı Belediye Kültür Merkezinde yapıldı.Program ; Sultanbeyli Belediye Başkanı , Sultanbeyli Kaymakamı ve İlçe Milli eğitim Müdürümüz Yaşar ÇAĞLAR´ın katılımıyla gerçekleşti.


İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar programda yaptığı konuşmada, "Her milleti ayakta tutan, ona tarih şuuru veren zaferleri vardır. Çanakkale insanlığın aklından çıkmayacak kadar derin bir geçmiştir. Çanakkale yok edilmek istenen bir milletin şahlanışının bir göstergesidir" dedi. 

Programda Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder , Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz.


      Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.