İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAŞAR ÇAĞLAR’IN 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAŞAR ÇAĞLAR’IN  2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

Sevgili Öğrenciler;

Uzun bir tatil döneminin ardından 17 Eylül 2018 Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılına huzur ve güven içinde girmiş bulunmaktasınız. 3 aylık bir dinlenmenin ardından artık vaktiniziniz büyük bir kısmını okul sıralarında öğretmenlerinizle birlikte geçireceksiniz. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirerek geleceğinizi şekillendirmek sizlerin elinde olan bir durumdur.

Değerli Veliler;

Okullarımız, ailemizden sonra çocuklarımız için önemli basamaklardan biridir. Geleceğimize, çocuklarımızı hazırlamak başta siz veliler olmak üzere hepimizin görevidir. Bu sorumluluğu birlikte paylaşarak çocuklarımızı geleceğe güvenli bir şekilde hazırlayabiliriz.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

        Çocuklarımız, sizlerin eşsiz ve fedakar çabaları sonucunda geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz siz kıymetli öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi kendi öz evlalarınızdan ayırmadan onlara hem anne hem baba oldunuz. Tatil sürecinin ardından tekrardan öğrencilere kavuşmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz.

       Bu düşüncelerle başta siz kıymetli öğretmenler olmak üzere sevgili öğrenciler ve değerli velilerimize 2018/2019 eğitim- öğretim yılının başarılı bir şekilde geçmesinin temenni eder; tüm eğitim camiamıza başarılar dilerim.

                                                                                                                                                            YAŞAR ÇAĞLAR

                                                                                                                                              SULTANBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.