İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar LGS Mesajı

Sevgili öğrenciler, 

Salgın döneminin şartları, okullarımızda eskiden olduğu gibi yüz yüze eğitimin olmasına engel olmuşsa da Milli Eğitim Bakanlığımızın öncülüğünde yapılan tüm çalışmalar, öğrencilerimizin bu dönemi mümkün olan en verimli şekilde geçirmeleri üzerine planlanmıştır. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek 8. Sınıf öğrencilerimiz için süreç ayrı bir hassasiyetle yürütülmüştür.

Bütün gayemiz, böylesine zorlu bir dönemde verilen emeklerin karşılığının yapılacak merkezi sınavlarda da hakkıyla alınmasıdır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, 06 Haziran 2021 tarihinde iki farklı oturumda gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, hedeflerine ve ideallerine ulaşacakları bir eğitim hayatı geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Yaşar ÇAĞLAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.