İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar ÇAĞLAR'dan Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar ÇAĞLAR yarıyıl tatili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar ÇAĞLAR'dan Yarıyıl Mesajı

Bugün 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız.

Sevgili Öğrenciler,

 Uzaktan eğitim döneminde derslerinize devam ederek üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirdiniz.  Tatilde de sorumluluklarınızı yerine getireceğinizden hiç şüphemiz yok.

 

Kıymetli meslektaşlarım

Pandemi sürecinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çabalardan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni Türkiye'nin genç evlatlarını sizler yetiştiriyorsunuz. Bu toprakları vatan yapan, bu ülkeye değer katan, gece gündüz demeden özveri ile çalışan eğitimciler olarak sizlere minnettarız.


Saygıdeğer Velilerimiz,

Sizler, öğrencilerimizin eğitimine destek olmak amacıyla evlerinizde âdete küçük birer sınıf oluşturdunuz. Eğitimin en önemli yapı taşlarından biri olan veli-okul iş birliği bu dönemde daha da güçlenmiş oldu. Her birinizi göstermiş olduğunu ilgi ve alaka için yürekten kutluyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle bu eğitim öğretim yılının 2. Döneminde öğretmen ve öğrencilerimizi eski günlerdeki gibi sınıflarımızda birlikte görmeyi ümid ediyor, hepinize hastalıklardan uzak bir tatil temenni ediyorum.

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.