İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın 10 Kasım Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Çağlar Gazi Mustafa Kemal'in 82. ölüm yıldönömü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu,  ulusal zaferimizin Başkomutanı olan Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete irtihalinin 82. yılında derin bir sevgi ve saygı ile anıyoruz.

Türk milleti için 10 Kasım, bir matem günü olmaktan çok, Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte yaşayacak olan Atatürk'ü anma ve düşüncelerini anlama günüdür. 10 Kasım, onun gösterdiği hedefleri tekrar hatırlama ve ülkemizi muasır medeniyetleri seviyesinin üzerine çıkarma azmimizin tazelendiği gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü,  çalışma ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.