İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Çağlar Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenlik mesleği mesai saatlerine sığdırılamayacak kadar kutsal bir görevdir. Bu kutsal görevi yerine getirirken gecesini gündüzüne katarak büyük fedakarlıklar gösteren öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz.    

Geleceğimizi inşa edecek nesiller, siz değerli öğretmenlerin ellerinde filizlenip büyüyecektir. Rüzgarın tohumları farklı yerlere sürüklediği gibi sizin yetiştirdiğiniz öğrenciler de güzel yurdumuzun dört bir tarafına yayılarak iyiyi, güzeli, vatan sevgisini aşılayacaklardır.    

Bir insanı kurtarmanın bütün insanlığı kurtarmak olduğu bilinciyle yılmadan yorulmadan kendisini öğrencilerine adayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Bu vesile ile şehit öğretmenlerimize ve ebediyete irtihal etmiş bütün öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyor, meslektaşlarımı saygı ile selamlıyorum.        

 

 

Yaşar ÇAĞLAR       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.