İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim-Öğretimde bir yılı daha tamamlayarak karnelerinizi alıyorsunuz. Okul dönemi süresince göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.Yoğun bir okul dönemi sonunda tatili hak ettiniz. Fakat tatilde sadece bilgisayar ve televizyon karşısında zaman harcamayıp; dinlenmenizi, kitap okumanızı ve sevdiklerinizle bolca vakit geçirmenizi istiyorum.

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Geçen eğitim-öğretim süresi boyunca yaptığınız çalışmalar ve göstermiş olduğunuz üstün gayretten dolayı hepinize tek tek şükranlarımı sunuyorum.Tatilde dinlenerek, eğlenerek ve kendinizi geliştirecek faaliyetler yaparak, yeni eğitim-öğretim yılına dinamik ve istekli bir başlangıç yapacağınızı ümit ediyorum. 

Değerli Velilerimiz,

Öncelikle karnenin her şey olmadığını bilmeliyiz. Çocuklarımızın düşünce ve isteklerini dinleyerek onlara değer verdiğimizi göstermeliyiz. Tatilde eğlenmelerini ve mutlu olmalarını sağlayarak yeni eğitim-öğretim yılına hazır ve enerji dolu bir şekilde gelmelerini sağlamalıyız.

Bütün öğrencilerimize, saygıdeğer meslektaşlarıma ve değerli velilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

 

 

Yaşar ÇAĞLAR      

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.