İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın YKS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Çağlar, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Çağlar'ın YKS Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Dünyayı etkileyen salgın sürecinde hem sabır göstererek kurallara riayet ettiniz hem de  sınava hazırlandınız. Bu süreçte büyük bir çaba ve gayret gösterdiğiniz konusunda hiçbir şüphemiz yoktur. Her sınavın kendine özgü bir heyecanı olduğunun farkındayız. Geleceğinize yön verdiğiniz bu günlerde sınavınızın rahat bir şekilde geçmesi için bütün önlemler alındı. Bu sınavın başlangıç olduğunu ve telafisinin mümkün olduğunu unutmamanızı istiyorum. Sınav öncesinde ve sonrasında da sizlere olan desteğimiz devam edecektir. Üzerinizde emeği olan ailelerinizi ve öğretmenlerinizi tebrik eder, çabalarınızın karşılığını aldığınız bir sınav olmasını temenni ederim. Hepinize başarılar.

 

Yaşar ÇAĞLAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.