İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Liselere Giriş Sınavı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müd Sayın Yaşar Çağlar, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan LGS ile ilgili mesaj yayımladı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Liselere Giriş Sınavı Mesajı

Sevgili öğrenciler, 

Bu yıl buruk bir karne heyecanı yaşadınız. Okulunuzdan, öğretmenlerinizden ve arkadaşlarınızdan uzakta kutladınız, arkadaşlarınıza veda edemeden mezun oldunuz. Evde kalarak sabır gösterdiniz, online derslere girerek gayret ettiniz. Ve nihayet bugün itibariyle de karnelerinizi aldınız ve tatile girdiniz. Bu tatili hepiniz hak ettiniz, tedbirlere uyarak doyasıya eğlenmek hakkınız. Bu yıl 8. Sınıftan mezun olanlar ise daha fazla gayret gösterdi, çalıştı, çabaladı. Ve yarın da sınavda çalışmalarının karşılığını alacak. Bu vesile ile sınava girecek olan bütün öğrencilerimize başarılar dilerim. 

Kıymetli meslektaşlarım, Covid-19 sebebiyle uzun süredir uzak kaldığınız okulunuza yarın tekrar sınav için geleceksiniz. Bu süreçte gerek uzaktan eğitim ile gerek vefa gruplarında görev alarak sorumluluklarınızı yerine getirdiniz. Yarın yapılacak olan LGS'de öğrencilerimiz yine sizlere emanet. İnanıyorum  ki kendi çocuğunuzdan ayırt etmediğiniz öğrencilerimize yine kol kanat gerecek ve sınav sürecinde fazlasıyla hassasiyet göstereceksiniz. Birlikte hareket ederek yol aldığımız salgın sürecinden yine birlikte kurtulacağız. 

Bir sonraki eğitim-öğretim dönemine kadar Covid-19 salgınını atlatabilmeyi, yine eskisi gibi bir arada olabilmeyi Yüce Allah'tan niyaz eder, yarın yapılacak olan Liselere Giriş Sınavına girecek olan öğretmen ve öğrencilerimize kolaylıklar dilerim.

 

Yaşar ÇAĞLAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.