İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatili Mesajı

2016/2017 eğitim öğretim yılının birinci yarıyılını bugün Cuma günü itibariyle tamamladık.  Yoğun bir tempo içinde, yorucu bir okul döneminin ardından öğrencilerimiz karnelerini alarak tatile girdiler.   Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  geleceğimizi şekillendirmeye aday çocuklarımıza, milli, manevi, ahlaki, insani bütün değerleri kazandırmak ve bunun yanında; onları özgüveni yüksek,  vizyon sahibi birer birey olarak yetiştirmek için büyük çabanın harcandığı bir dönemi geride bırakmanın sevinci içindeyiz.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatili Mesajı

Sayın Veliler,

İnanıyoruz ki her birey farklıdır ve farklı öğrenir. Öğrencilerimizin  karnedeki notlarını gelecekte bilinçli bireyler olarak yetişmelerini sağlamaya araç olarak görmeliyiz. Çocuklar eleştirilmekten, azarlanmaktan değil, kendilerine güzel örnek olunmasından etkilenirler. Karne notları dolayısıyla kalplerini kırmayınız. Karnedeki iyileri görünüz. Çocuğunuzu başkalarıyla kıyaslamak yerine onlara her şeye rağmen koşulsuz sevginizi ve güveninizi hissettirmelisiniz. 

      

Onların dinlenmelerine, eğlenmelerine, sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde bulunmalarına ve kitap okumalarına imkân sağlamalısınız.  Onları desteklemeniz ve bu yönde birlikte sömestr tatilini planlamanız sağlıklı, mutlu gelişimlerine ve okul başarılarına çok büyük katkıda bulunacağını unutmamalısınız.

 

Sevgili Öğrenciler, 

Bizler, verimli  ve başarı dolu bir dönemi birlikte geçirmenin mutluluğuyla sizlerle gurur duyuyoruz. 2. dönemde de yine  bizleri sevindirecek daha nice başarılara imza atacağınıza inanıyorum.

Bir dönem boyunca başarılı olmak için çaba gösteren sevgili öğrencilerimize, öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmek adına çalışan değerli öğretmen arkadaşlarıma ve idareci arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

 

 

Sevgili öğrencilerimiz; Karnelerinize sığan sığmayan bütün başarılarınızı kutluyor, henüz başaramadıklarınız için de size güveniyorum. İyi tatiller...

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.