İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Sn Metin Kubilay Okulum Temiz Belgelerini Takdim Etti

Kaymakamımız Sn Metin Kubilay Okulum Temiz Belgelerini Takdim Etti

Milli Eğitim Bakanlığımız ve Türk Standartları Enstitüsü arasında düzenlene Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü gereği anlaşma şartlarını taşıyan okullara "Okulum Temiz" belgelendirmesi yapılmaktadır.

Okullarımız Covid-19 virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden beri üzerine düşen görevleri fazlasıyla yerine getirmektedir. Gerek Eğitim öğretim faaliyetlerinin aksamadan devam ettirilmesi, gerek okulların her an temiz ve eğitim öğretime uygun olması gerekse de mahallelerde filyasyon çalışmalarının yapılmasında öğretmenlerimiz büyük fedakarlık ve özveri göstermiştir. Eğitim öğretimin uzaktan yapılması münasebetiyle bu durumu fırsata çeviren okul idarecilerimiz de okullarımızda iyileştirme çalışmalarını başarıyla yürütmüşlerdir.  

"Okulum Temiz" belgelendirme programı ile müdürlüğümüze bağlı tüm kademelerdeki resmî okul/kurumlarımız belge almaya hak kazandı. Sultanbeyli Kaymakamımız Sayın Metin Kubilay pandemi önlemleri kapsamında tüm okullarımızı temsilen okul müdürlerimize belgelerini takdim ettiler. 

Emeği geçen başta okul müdürlerimiz olmak üzere idareci ve öğretmenlermizi tebrik ederiz.

05-03-202105-03-2021

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.