İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Cami Buluşmaları Devam Ediyor.

Okul Cami Buluşmaları Devam Ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Sultanbeyli Müftülüğü arasında yapılan protokol çerçevesinde "Okul Cami Buluşmaları" 1 Nisan Cumartesi günü Abdurrahmangazi mahallesi Çuvalcıoğlu Camiinde gerçekleştirildi.

 

 

Diyanet işleri başkan yardımcısı Prof. Dr. Yavuz ÜNAL´ın da iştirak ettikleri programa İlçe Müftümüz Bürhan KELEŞ, Belediye başkan yardımcısı Zafer SÖĞÜTÇÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat BUDAK ve ilçe Mal Müdürü Fikri AY, ÖNDER İst. İl Başk. Mustafa ŞİŞMAN, TDV mütevelli heyeti üyeleri de katıldılar.

 

Cami cemaatimiz ile birlikte müftülüğümüz bünyesinde  devam eden okuma salonu öğrencileri ve din görevlilerinin katıldığı prgramda Kur´an-ı Kerim tilaveti ve sabah namazının ardından Müfttü beyin bilgi ve takdiminden sonra söz alan Prof.Dr. Yavuz ÜNAL bey konuşma yaptılar.

 

Konuşmasında gençlik ve yaratılış konusu üzerinde bilgi veren hocamız Müslümanların dünya üzerindeki sıkıntılarına değinerek bilinçli ve sistemli eğitim ile yetişen genç neslin önemine vurgu yaptı. Camilerde gençler ve çocuklar için yapılan faaliyetlerden övgü ile söz ederek programda emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

 

 

Öğrencilere çeşitli hediyelerin verildiği program ve birlikte yapılan kahvaltı ile tamamlandı. 

06-04-201706-04-2017
 06-04-2017
 

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.