İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitim Okullaşma Oranı Artırma Çalışmaları

Okul Öncesi Eğitim okullaşma oranı artırma çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.
Okul Öncesi Eğitim Okullaşma Oranı Artırma Çalışmaları

Sultanbeyli Kaymakamlığımız öncülüğünde yürütülen Okul Öncesi Eğitim Seferberliği çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okul öncesi 5 yaş grubu okullaşma oranımızı sürekli artırmaktayız. Sultanbeyli Kaymakamlığı, Sultanbeyli Müftülüğü gibi ilçemizin diğer kurumları ile işbirliği içerisinde okul öncesinde 5 yaş grubunda olan her çocuğumuza ulaşmak temel hedefimiz. Bu kapsamda hem diğer kurumlarımız ile işbirliği yapıyoruz hem sürekli toplantılar yaparak süreci yakından takip ediyoruz. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar Çağlar, Sultanbeyli Müftüsü Sayın Hasan Erdoğan ile birlikte Sultanbeyli'de görev yapan Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı 4-6 yaş Kuran Kurslarında görevli eğitmenleri ile bir araya geldi. Toplantıda okul öncesi eğitimin öneminden bahsederek daha çok çalışmak gerektiğini vurgulayan Sayın Müdürümüz  yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürleri iletti.

   

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.