İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tasarım Beceri Atölyeleri için Öğretmen Kılavuz Kitabı

Milli Eğitim Bakanlığımız, 2023 Eğitim Vizyon Belgesi hedeflerinden biri olan  sadece bilen değil aynı zaman yapan öğrenciler yetiştirmek için ülkemizde ve ilçemizde hızla yaygınlaşan Tasarım Beceri Atölyeleri için öğretmen kılavuz kitabı yayımladı. 
Tasarım Beceri Atölyeleri için Öğretmen Kılavuz Kitabı

2023 Eğitim Vizyon Belgesi hedefleri doğrultusunda ülkemizde hızla yaygınlaşan Tasarım Beceri Atölyeleri öğrencilerimize öğrendiklerini uygulama fırsatı sunarak öğrendiklerini pratiğe dökme imkanı sağlıyor. Tasarım Beceri Atölyeleri kadar buralarda sunulan imkanların verimli ve etkili bir şekilde kullanılmasında da öğretmenlerimizin önemi büyük. Milli Eğitim Bakanlığımız da çocukların yeteneklerini keşfetme yolculuğunda onlara rehberlik edecek öğretmenlere, atölyelerin kurulumu ve etkin biçimde kullanılabilmesi konusunda pratik bilgiler sunmak amacıyla TBA Öğretmen Kılavuz Kitabı hazırladı.

Kitaba http://ogmmateryal.eba.gov.tr/panel/upload/etkilesimli/kitap/tda/index.html adresinden ulaşılabiliyor. 

 

 

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.