İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMEL FİKİRLERDEN TEMEL BİLİMLERE BİLİM OLİMPİYATLARI SINAV DUYURUSU

TEMEL FİKİRLERDEN TEMEL BİLİMLERE BİLİM OLİMPİYATLARI SINAV DUYURUSU

Temel Fikirlerden Temel Bilimlere Matematik Bilim Olimpiyatları 2.Oturum sınavı 12.01.2019 saat 10:00 da Sultanbeyli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilecektir. Sınava katılmaya hak kazananların listesi:

Sütun1 Adı-Soyadı Okul Adı DOĞRU YANLIŞ BOŞ NET
1 MUHSİN FURKAN  BOZTEPE Özel Bahtiyar Ortaokulu 11 12 7 7,75
2 YUSUF  KÜRÜM Özel Bahtiyar Ortaokulu 10 12 8 7
3 ESMANUR BAYIR THK GAZİ ORTAOKULU 12 16 2 8
4 ELANUR ERTAŞ THK GAZİ ORTAOKULU 12 16 2 8
5 MERT SARITEN ANFARTALAR İMAM HATİP ORTAOKULU 14 16 0 10
6 FATIMATÜZ ZEHRA TURGUD ŞEHİT İHSAN YILDIZ İHO 9 5 16 7,75
7 ARDACAN ÇELİK ŞEHİT İHSAN YILDIZ İHO 11 16 3 7
8 ATAKAN ATAOĞLU ŞEHİT İHSAN YILDIZ İHO 11 16 3 7
9 MUHAMMED YILDIZ ŞEHİT İHSAN YILDIZ İHO 11 16 3 7
10 YAĞMUR SAVAŞ ŞEHİT İHSAN YILDIZ İHO 11 16 3 7
11 Abdullah ÇETİN ATATÜRK ORTAOKULU 12 18 0 7,50
12 Ceylin ÇELİK ATATÜRK ORTAOKULU 10 10 10 7,50
13 Zeynep TORUN ATATÜRK ORTAOKULU 11 16 3 7
14 Tuana DEMİR Yıldırım Beyazıt Ortaokulu 10 11 9 7,25
15 İrem ŞERMET Yıldırım Beyazıt Ortaokulu 11 16 3 7
16 KÜBRA İNAN Akşemsettin Ortaokulu 12 18 0 7,5
17 EMRECAN ÖZTEKİN Akşemsettin Ortaokulu 12 18 0 7,5
18 SILA YAVUZ Akşemsettin Ortaokulu 12 18 0 7,5
19 Hayrunnisa ÖZEN İBB Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu 11 15 4 7,25
20 Ecem TOPRAK İBB Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu 12 18 0 7,5
21 EFE TUYLİ FATİH ORTAOKULU 14 16 0 10
22 YAREN ROJİN ALBAYRAK FATİH ORTAOKULU 13 16 1 9
23 NEHİR TURAN FATİH ORTAOKULU 12 16 2 8
24 RAHMAN RESUL TÜYSÜZ ERTUĞRUL GAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU 12 18   7,50
25 ZEYNEP KIZILER ERTUĞRUL GAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU 12 18   7,50
26 ŞEVVAL CINDIK ERTUĞRUL GAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU 13 17   8,25
27 ARİF CAN KARTOP ALİ KUŞÇU İMAM HATİP ORTAOKULU 12 18 0 7,5
28 MERYEM BAYRAM ALİ KUŞÇU İMAM HATİP ORTAOKULU 12 18 0 7,5
29 UBEYDULLAH YERLİKAYA ALİ KUŞÇU İMAM HATİP ORTAOKULU 12 17 1 7,75
30 AHMET EFE YILDIRIM ŞEHİT VAHİT KAŞÇIOĞLU İHO 16 14 0 12,5
31 TUNAHAN MENTEŞ HASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU 11 9 0 8,75
32 MUSTAFA KERİM SANCAR HASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU 10 12 8 7
33 YUSUF KAYA ŞEHİT ÖĞRETMEN HAMİT SÜTMEN ORTAOKULU 11 9 10 8,75
34 Mert Yasin SAĞIR Ahmet Yener Ortaokulu 11 16 3 7
35 Yasemin AKYÜZ Ahmet Yener Ortaokulu 12 18 0 7,5
36 Arda PARLAYAN Ahmet Yener Ortaokulu 10 12 8 7
37 Ömer Faruk DEMİR Namık Kemal Ortaokulu 12 18 0 7;5
38 MESUT KARTAL ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU  12 18   7,50
39 HÜSEYİN SÖNMEZ ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU  12 18   7,50
40 Olcay Ak Mevlana ortaokulu 10 12 8 7
41 Talha Doğan  Mevlana ortaokulu 11 16 3 7
42 BERAT DİNÇ EROL YÜKSEL ORTAOKULU 10 9 11 7,75

Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. Karizma Sk. Hükümet Konağı Kat 4 34920 Sultanbeyli İSTANBUL - (0216) 398 88 01 / (0216) 398 88 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.